+90 312 287 00 01

Sektörün tercih edilen güven veren kuruluşu

Ağırlıklı olarak Milli Savunma Bakanlığı ve Üniversitelerle çalışmakta olan grubumuz zaman zaman ticari amaçlı konut yapımı işlerine de girmektedir.

Yılmadan, usanmadan, kalite politikamızdan hiçbir taviz vermeden sektörümüzün ve ülkemiz ekonomisinin yıldızlarından biri olma sevdamızı sürdüreceğiz.

Proje

Prefabrik Beton

İnşaat Taahhüt

Metron Yapı & Proje ve İnşaat


Metron Yapı ve Proje kurulduğundan bu yana prensiplerinden,etik değerlere bağlılık ilkesinden ve yüksek kalite anlayışından taviz vermeden,tesis ettiği kalite ve güvenle yürütmüş olduğu hizmetlerle sektöründe bir marka haline gelmiştir.

0312 287 00 01

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri ilişkilerimizi önemser, taleplerini hızlı bir şekilde karşılayarak taleplerine cevap veririz

Yetkin Personel

Güleryüzlü ve alanında uzman personeller ile çalışır, problem çözme odaklı anlayışı daima benimseriz.

Doğru İletişim

Tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile iletişime önem verir, bağlantılarımızı her geçen gün geliştiririz

Kaliteli Hizmet

Hizmet standartlarımızı daima üst düzeyde tutmayı planlar, bu konuda sürekli kendimizi geliştiririz

Değer Katan Projeler İçin

Güvenilir ve Çözüm Odaklı Projeler İçin

Metron Yapı çözüm odaklı projelerinizde hızlı ve kaliteli sonuçlar elde etmeyi planlar. Büyük projelerin koordinasyonunu sağlayarak işin alımından teslimine kadar olan süreci kusursuz bir şekilde yönetebilir. Taahhüt edilen işlerin zamanında teslimi Metron Yapı için en önemli husutur.

Güven veren, kaliteli proje yönetim süreçleri bu doğrultuda hızlı bir şekilde tamamlanır.  Yola çıkarken başarılı olarak var olmanın ve sağlam adımlarla büyümenin temel etkeninin her anlamda kalite olması gereğini öngören METRON Yapı ve Proje Taah. Tic. A.Ş. çalışmalarıyla kısa sürede grubun lokomotifi ve aranılan, tercih edilen firma konumuna gelmiştir 

 

Güvenilir ve Çözüm Odaklı Projeler İçin
captcha

Metron Yapı & Proje

Güven Veren Sağlam Projeler

Kuruluşumuzdan bu yana, inşaat sektöründeki öncü firmalardan biri olarak kaliteli işler üretmek için sürekli çaba gösteriyoruz. İşimize adanmışlık, deneyim ve yaratıcılık ile, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için projelerimize özen gösteriyoruz.